• Brak na stanie

Pistolet do pomp.kół GV- 0620

119,00 zł
Brutto

Baumesser Coolgel żel chłodzący do wiercenia 250 g.

Ilość
Brak na stanie

ŻEL DO WIERCENIA COOL GEL BAUMESSER Marka Baumesser
COOL GEL BAUMESSER - Czyste wiercenieWierceniu otworów w gresie zawsze towarzyszy zanieczyszczenie obszaru roboczego. Jeśli jest to wiercenie na sucho, powstaje duża ilość pyłu. W przypadku wiercenia z chłodzeniem – rzeka brudnej wody. Wszystkie te czynniki utrudniają proces, sprawiają, że jest niewygodny, powodują potrzebę sprzątania miejsca pracy.
Rozwiązanie istnieje – żel chłodzący do wiercenia CoolGEL. Po oznakowaniu żel nakłada się na strefę przyszłego otworu. Podczas wiercenia żel wchłania produkty cięcia, wiążąc je, zapobiegając rozprzestrzenianiu się. Ponadto wiertło jest skutecznie chłodzone, co pod względem wydajności nie jest gorsze od chłodzenia wodą. Zwiększa to prędkość wiercenia i utrzymuje wysoką żywotność wiertła. Po wierceniu wystarczy serwetką wytrzeć obszar wiercenia. Wszystko jest czyste i suche.
ŻEL DO WIERCENIA COOL GEL BAUMESSER EAN 4820245280434
ŻEL DO WIERCENIA COOL GEL BAUMESSER Średnica otworu inna
Ze względu na swoją gęstą konsystencję żel można nakładać zarówno na powierzchnie poziome, jak i pionowe.Najlepiej sprawdza się w przypadku wierteł o średnicy do 35 mm 
Dostępny w pojemnikach o masie 250 g. Jednej butelki wystarcza na około 20-25 otworów. Głównymi składnikami są woda i dodatki, poprawiające wiercenie. Żel jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nawet jeśli dostanie się na powierzchnię ludzkiej skóry.
ŻEL DO WIERCENIA COOL GEL BAUMESSER
21580

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password